16.08.22

Sääla tee 8/8, Kivi-Vigala, Märjamaa vald, 78001 Raplamaa 

tel 489 4770, 525 8919
e-post vigala@vigala.ee  
registrikood 77000528

VIGALA OSAVALLA ARENGUKAVA

Vigala Osavallavalitsuse DOKUMENDIREGISTER 

 

Amet Nimi Telefon e-post Lisainfo
Osavallavanema k t
Registripidaja-asjaajaja
Maiu Haljas 489 4770,
525 8919
maiu@vigala.ee  
Sotsiaaltööspetsialist Ilme Roosi  489 4777 ilme@vigala.ee puhkusel 15.08-19.08.2022
Ehitusnõunik Fred Puusepp 489 4774 fred@vigala.ee

Vastuvõtt:
K, N eelneval kokkuleppel

Majandus- ja heakorratöötaja Jaan Leht

5192 9497

jaan@vigala.ee  

 

TEENISTUJATE PUHKUSED

 

Toimetaja: TIINA GILL

Ametnike vastuvõtuajad

26.07.22
Ametikoht Nimi Telefon e-post

Ehitusnõuniku

vastuvõtt:
K, N eelneval kokkuleppel

Fred Puusepp 489 4774

fred@vigala.ee

 

Ülejäänud ametnike vastuvõtuajad on E, N 9.00-16.00.

Toimetaja: TIINA GILL

Vigala osavallakogu

28.03.22
Nimi Telefon   e-post Töökoht/amet
Anneli Ülemaante 5342 6073 ylemaa@gmail.com Valgu Põhikool, õpetaja

Enn Roosi
osavallakogu aseesimees

 

5567 2801 enn@vigalattk.ee Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, direktor
Margit Liira 5662 5774 margit.liira@gmail.com Vana-Vigala Põhikool, direktor
Ülle Rämo
 
- ulle.ramo@gmail.com Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool, arendus- ja projektijuht
Marge Plamus  5695 5219 marge.plamus@gmail.com AS Eesti Post, klienditeenindaja
Jaan Kuusik 5653 795 jaan.kuusik.001@mail.ee Eestimaa Talupidajate Keskliit, asendustalunik
Priit Kärsna
osavallakogu esimees

5167 227

priit.karsna@marjamaa.ee Kivi-Vigala Põhikool, direktori k t 

 

Toimetaja: JANIKA LILÄNDER