Märjamaa sotsiaalkeskus

17.03.23

Aadress: Veetorni 4a, Märjamaa 78302                              
Telefon: 482 1139, 5648 4190
E-post: tiina.kokemagi@marjamaa.ee
Juhataja: Tiina Kokemägi 

Registri nr 75022769
 

Kutsume teid kõiki meie toredasse sotsiaalkeskusesse, mis avas oma uksed aastal 2003 kaks päeva enne jõule.

Keskus pakub eakatele, puuetega inimestele ja nende perekondadele tasuta või tasulisi sotsiaalteenuseid ning aitab kaasa probleemide lahendamisel ja ennetamisel.

Keskuse I korrusel asub hubane päevakeskuse saal, mis igal argipäeval pakub kokkusaamis-, suhtlemis- ja tegevusvõimalusi kõigile selle maja külastajaile. Päevakeskuses on soovijatel võimalik ajakirju lugeda, neid laenutada ning arvutit kasutada.

Teisel korrusel asub 4 ühiselamu tüüpi korterit eluaseme- ja toimetulekuraskustega inimestele, kes elavad Märjamaa vallas. Keldrikorrusel asuvad pesuruum ja saun, kus igal tööpäeval saab kasutada dušši ja pesumasinat. Samas asuv käsitöötuba ootab käsitöö- ja malehuvilisi igal argipäeval. Lisaks sellele vahendab sotsiaalkeskus abivajajaile kasutatud rõivaid ja majapidamisesemeid. Keskusest saab laenutada ka liikumisabivahendeid: karke, küünarkarke, tugikärusid.

Hinnakiri.

Toimetaja: TIINA GILL

Sotsiaalkorterid Vigalas

29.11.17

Endisel Vigala vallal on kaks sotsiaalkorterit, mida vajadusel saavad kasutada üksikvanurid või abivajavad pered ajutise elamiskohana.

Toimetaja: TIINA GILL

Päevakeskuse tutvustus

18.12.18

Päevakeskus on üks osa Märjamaa sotsiaalkeskusest. Hubane ja päikeseline ruum on saanud paljudele külastajatele vajalikuks kokkusaamiskohaks. Väikesed tegevusgrupid on hakanud toimima omamoodi tugirühmadena eelkõige seetõttu, et keskuse vabatahtlikud tegevusjuhendajad on loonud meeldiva suhtlemiskeskkonna kõigile, kes tulevad siia muresid ja rõõme jagama ja omavanustega suhtlema. Hoolivas ja toetavas rühmas kogetakse kuuluvustunnet ja mõistmist. Päevakeskuses harrastatavad tegevused mõjuvad inimestele hästi. Näiteks käsitöö võib mõjuda teraapiliselt, olles nii eneseteostuseks kui võimaldades midagi ilusat luua.

Päevakeskusesse tullakse ka võimlema. Siin tehakse tooli- ja joogavõimlemist. Osalejad on täheldanud võimlemises osaledes enesetunde paranemist.

Keskuses saab õppida lapitehnika nippe, laulda lauluklubis ja mängida maleklubis.

Sotsiaalkeskus on sõbralik ja põlvkondi ühendav maja, kus tänu mitmekülgsetele tegevustele, tugiteenustele ja osavõtlikele kaaslastele leiab kosutust nii hing kui ihu.

Kõigisse tegevusringidesse oodatakse nii seniseid kui uusi osalejaid.

Alati on teretulnud heast tahtest kantud mõtted ja ettepanekud teabepäevade ja kohtumisõhtute ning esinejate osas.

Toimetaja: TIINA GILL

Päevakeskuse tegevused eakatele ja puudega inimestele

19.09.23

Lauluklubi KUKEMARI saab kokku esmaspäeval, 25. septembril kell 13.30.

  • Tervitame sügislauludega saabunud sügist
  • Ootame oma seltsi nii endisi kui ka uusi laulusõpru!

Toolivõimlemine jätkab kokkusaamisi taas teisipäeviti kahes grupis algusega kell 13 ja kell 14. Esimene kokkusaamine 26. septembril 2023.

Võimlemine 60+ teisipäeval, 26. septembril kell 17.

Näputööneljapäev 28. septembril kell 13. Kujundame ja valmistame endale ja sõbrale kena sügiskimbu. Kaasa võtta kirjusid sügislehti ning taimmaterjali metsast või aiast. Töövahendid ja lisamterjali karkassi jaoks saab kohapealt.

Klubi ELULUST kokkusaamine toimub 21. septemril kell 12. Osalustasu 3 eurot. Palume oma osalemissoovist teada anda! 

Endiselt on keskuses olemas duši ja pesumasina kasutamise võimalus (tööpäeviti 9.00-15.00 etteteatamisega). 

Meeldivate kohtumisteni!

 

Täpsem info: sotsiaalkeskuse telefon 482 1139, Tiina Kokemägi 5648 4190 tiina.kokemagi@marjamaa.ee.

Toimetaja: TIINA GILL