Ehitusjäätmete õiend

3.01.24

Kirjeldus
Ehitusjäätmete õiend koostatakse ehitus- ja lammutusjäätmete käitlemise kohta objektil vastavalt Märjamaa Vallavolikogu 15.10.2018 määrusega nr 40 kinnitatud Märjamaa valla jäätmehoolduseeskirjale.

Õiend kuulub ehitisele kasutusloa saamiseks esitatavate kohustuslike dokumentide juurde.


Õigusaktid

 

VASTUTAV AMETNIK:
Keskkonnaspetsialist Liina Vallerliina.valler@marjamaa.ee, tel 524 7250.

 

TAOTLEMINE ELEKTROONILISELT

Elektroonilise vormi täitmiseks logige eelnevalt sisse Märjamaa valla teenuste ja toimingute keskkonda! Sisselogimisel tuvastatakse Teie isik. Vajalik on ID kaart PIN1 ja PIN2. Keskkonda sisenedes kuvatakse Teile rahvastikuregistri andmetega eeltäidetud vorm. Vorm tuleb digitaalselt allkirjastada. 

Jälgige  vormi täitmise kulgu! Taotlus on esitatud korrektselt kui te saate teate: Vorm on saadetud. Vormi saaja nimi: Märjamaa vallavalitsus ja Teie e-posti aadressile laekub kinnituskiri.

 

NB! E-VORMIDE ALLKIRJASTAMINE MOBIIL-IDga EI TÖÖTA!

Kahjuks ei ole võimalik valla kodulehel allkirjastada e-vorme mobiil-IDga. Novian Eesti OÜ on probleemist teadlik. ID-kaardiga allkirjastamine toimib. Alternatiivne võimalus e-vormide mobiil-IDga allkirjastamiseks on laadida täidetud e-vorm PDF kujul allaallkirjastada see digitaalselt oma arvutis kodulehe väliselt ja saata e-postiga aadressile marjamaa@marjamaa.ee

Palume vabandust ebameeldivuste pärast!


 

TAOTLEMINE PABERVORMIL

Täitke taotluse vorm paberkandjal. Blanketi saab viidete alt või Märjamaa vallamajast. Vastuvõtt eelregistreerimisega.

Viide

 

Toimetaja: TIINA GILL