26.07.23

 

Ukrainas on käimas viimaste aastakümnete suurim sõda – ukrainlased võitlevad oma vabaduse eest. Ka meie saame neid siin Eestis aidata. Kõige tähtsam on neile näidata, et nad ei ole selles võitluses üksi!

 

ANNETAMISVÕIMALUSED:

Toetame ukrainlasi, kes jätkuvalt meie abi väga vajavad!

 

 

Toimetaja: TIINA GILL

Teekonnakaart „Tere tulemast Eestisse!“

26.07.23
Teekonnakaart „Tere tulemast Eestisse!" on neljas erinevas (ukraina, eesti, inglise, vene) keeles ja aitab Eestisse saabunud ukrainlasel kõik vajalikud toimingud tehtud saada. Teekaart annab soovituse, mis järjekorras asjaajamist teha - alustades ajutise kaitse taotlemisest, erinevatest toetuse saamise võimalustest ning lõpetades püsiva elu-, lasteaia- ja töökoha leidmisega.
 

 

Infomaterjal sõjapõgenikele on leitav ka lehelt www.kriis.ee

 

Toimetaja: TIINA GILL

Kinnisvaraportaal sõjapõgenikele püsiva elukoha leidmiseks

26.07.23

Abipakkumise saab sisestada aadressil www.kinnisvara24.ee/ukraini/abi.

Portaal annab võimaluse sõjapõgenikel ise endale sobivat majutuskohta valida. Kõigile neile, kellel on majutuse otsimisel vaja lisatuge, jätkavad Sotsiaalkindlustusamet ja Pagulasabi ka majutuskohtade vahendamist.

Pakkumiste portaali sisestamine on kinnisvaraomanikele tasuta ja oodatud on nii tasuta, soodustingimustel kui ka tavatingimustel pakkumisi.

Oma kinnisvarapakkumise saab sisestada siin: www.kinnisvara24.ee/ukraini/abi ning Ukraina sõjapõgenikud saavad sisestatud pakkumustega tutvuda siin: www.kinnisvara24.ee/ukraini.

Toimetaja: TIINA GILL

Tööpakkumiste keskkond Ukraina sõjapõgenikele

26.07.23

Virtuaalse messikeskkonnaga saab tutvuda järgmisel aadressil: https://www.onlineexpo.com/ee/tookohad-ukrainlaste-jaoks-eestis/

Osalemine on tööandjatele ning tööotsijatele tasuta.

Kui soovite Ukrainast saabujatele tööd pakkuda, siis palume registreeruda eelpool välja toodud keskkonnas asuva vormi kaudu. Peale registreerumist edastatakse teile kasutajatunnus ning parool, millega on võimalik keskkonda siseneda ning seejärel sisestada vajalik info. Mida rohkem infot jagate, seda lihtsam on tööotsijatel aru saada pakutavatest võimalustest, kindlasti tuleb sisestada järgmine info:

  • tööandja tutvustus;
  • töökohtade info (võivad olla URL lingid töökuulutuste portaalidest), sh tuleb ära märkida millistes maakondades tööd pakutakse
  • kontaktandmed, kuhu tööotsijad saavad pöörduda- telefon, meiliaadress.

Soovitame lisada ka järgmise info:

  • ettevõtte logo (.png; .gif; .jpg; .jpeg; svg)
  • soovi korral virtuaalse stendi päisepilt vähemalt 1920x1080px(.jpg; .jpeg; .svg; .png)
  • muu kontaktinfo- aadress; kodulehekülg jne

Võimalusel palume info sisestada ka vene ja/või inglise keeles, kui see võimalus puudub, pakub keskkond automaattõlget (sel juhul sisestage info vaid eesti keeles). Juhul, kui vajate info sisestamisel abi, siis palume sellest teada anda aadressile helpdesk@onlineexpo.com.  

Kõigi küsimuste korral on teil võimalik pöörduda ka oma maakondliku osakonna tööandjate konsultandi poole, kelle kontaktid on leitavad siit: https://www.tootukassa.ee/et/otseteed/tooandjate-konsultantide-kontaktid.

Toimetaja: TIINA GILL