« Tagasi

Maavarade teemaplaneeringu kaasamiskoosolek toimub Märjamaal 7. detsembril

Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi eestvedamisel on algatatud Pärnu ja Rapla maakondade maavarade teemaplaneering, mille eesmärgiks on kavandada maakondades paiknevate ehitusmaavarade (kruus, liiv, turvas, lubjakivi) kaevandamist vähemalt aastani 2050 koostöös kohaliku elanikkonna ja huvitatud osapooltega. 2023. aasta lõpus on planeeringu meeskonnal valminud esialgsed põhimõtted, mille alusel planeerimist korraldada ja mida tutvustatakse Pärnu ja Rapla maakondade elanikele.

Regionaal- ja Põllumajandusministeerium kutsub Pärnu ja Rapla maakondade maavarade teemaplaneeringu kaasamiskoosolekutele, kus planeeringu meeskond tutvustab maavarade planeerimise põhimõtteid ja ootab tagasisidet.

Märjamaa vallas toimub kohtumine ja avalik arutelu 7.12 kell 17.30 Märjamaa Valla Raamatukogu hoone II korrusel (Pärnu mnt 56, Märjamaa alev, Raplamaa)

Kohtumisele ei pea eelregistreerima, lisainfo on saadaval aadressil www.riigiplaneering.ee maakonnaplaneeringute alajaotuses.

Samal aadressil asub ka planeeringuga seotud info.  

Videokohtumisest saab osa võtta 16. novembril (neljapäev)  ja 6. detsembril (kolmapäev) kell 16.00.  (Link kohtumistele avaneb kuupäeval klikkides).