« Tagasi

Oksjonikeskuses müügil kolm valla sõiduautot

Märjamaa Vallavalitsus müüb osta.ee oksjonikeskkonnas elektrisõiduautod Mitsubishi HAO I-MIEV (2012.a): https://www.osta.ee/elektrisoiduauto-mitsubishi-hao-i-miev-200572284.html ja https://www.osta.ee/elektrisoiduauto-mitsubishi-hao-i-miev-2012-a-200572538.html. Autod ei ole sõidukorras (inverter ei tööta), äraviimiseks vajalik abitransport. Ühel autol on all naastrehvid teisele on paigaldatud talvine soojusagregaat. Mõlemal autol on enampakkumise alghinnaks 1000 eurot.

Märjamaa Vallavalitsus müüb osta.ee oksjonikeskkonnas mahtuniversaal kerega sõiduauto Opel Combo-C Kombi (2006): https://www.osta.ee/soiduauto-opel-combo-c-kombi-2006-200572985.html. Auto ei ole sõidukorras (sidur ja starter ei tööta, aku tühi), äraviimiseks vajalik abitransport. Auto kere on amortiseerunud (rooste). Autol enampakkumise alghinnaks on 200 eurot.

Enampakkumisega seotud küsimused palun esitada osta.ee kaudu või saata e-kirjaga villu.karu@marjamaa.ee,

Info telefonil 56205403.

Enampakkumisel osalev pakkuja kinnitab pakkumist tehes, et on võõrandatava vara üle vaadanud, on teadlik vara seisukorrast ning ei oma mingeid pretensioone võõrandajale ja on nõus omandama vara seisundis, millises see on pakkumise tegemise hetkel. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata. Vara antakse üle üleandmise-vastuvõtmise aktiga.

Maksmine: pangaülekandega, enampakkumise võitja tasub ostusumma vastavalt valla poolt esitatud arvele enne vara üleandmise-vastuvõtmise akti allkirjastamist.