« Tagasi

Kodanikuühiskonna innovatsioonifondi taotlusvooru infopäev toimub 22. mail

Siseministeerium avab kodanikuühiskonna innovatsioonifondi taotlusvooru, mis annab täiendava võimaluse elanike kaitse tõstmiseks kohalikul tasandil. 22. mai infotunnis selgitatakse toetuse saamise portsessi ja vastatakse taotluse esitamisega seotud küsimustele.
 

Innovatsioonifondist toetatakse kogukondade elanikkonnakaitse arutelude korraldamist, vajaduste väljaselgitamiseks ja elluviimiseks plaani koostamist, plaani ühist elluviimist KOV ja kogukonna, seltside või MTÜ-de abil või teenuste tellimist ja inventari soetamist. Näiteks võib fondist küsida toetust kriisimeeskondade ja -rollide plaani koostamiseks, evuakuatsioonikohtade korrastamiseks, seltsimaja varugeneraatori soetamiseks jne.

Selgitame toetuse saamise protsessi ning vastame taotluse esitamisega seotud küsimustele. Tule kuula infotunnis lähemalt, milleks ja kui palju toetust saab küsida!

Virtuaalne infotund toimub 22. mail kell 13.00-14.20. Osalejatele saadetakse MS Teamsi link pärast registreerumist aadressil: https://forms.gle/WaWwur4R4v6YNrxq5.

Ootame infotunniga liituma kõiki KOV esindajaid, seltse, MTÜ-sid ja aktiivseid kodanikke, kes soovivad saada infot elanikkonnakaitse parandamisest ja kogukonna kriisivalmiduse tõstmise võimalustest.